تلفن تماس: 09127958843 | 02156699733 | 09351170525

درباره ما

از اینکه شرکت ارمغان آسایش محیط سبز را برای دفع آفات و خدمات سمپاشی خود برگزیده اید بسیار سپاسگذاریم، این شرکت دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران به صورت رسمی و قانونی در حال فعالیت می باشد.

این مجموعه با استفاده از سموم و مواد با کیفیت زیر نظر کادری حرفه ایی و متخصص در زمینه ی مهندسی بهداشت محیط  سعی بر آن دارد با رعایت اصول ایمنی در راستای حفاظت از محیط زیست و سلامت مشتریان ، ارِائه خدمات سمپاشی و مبارزه با حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی  نماید.

لازم به ذکر است کادرفنی این شرکت فارغ تحصیل از دانشگاه تهران با بیش از 10سال سابقه درخشان در حوزه بهداشت محیط  و دفع آفات و جانوران موذی بوده فلذا با دانش و تخصص بالا اقدام به آموزش و نظارت بر کلیه پرسنل اجرایی شرکت نموده و کلیه ی خدمات زیر نظر مسئول فنی انجام می شود تا رضایت و آرامش خاطر را برای کلیه ی مشتریان عزیز شرکت فراهم نمایند  زیرا که تعهد ما ارمغان آسایش برای کلیه مشتریان خود می باشد .

شایان ذکر است که ما به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و حل اساسی مشکلات مربوط به آفات و جانوران موذی مشتریان خود هستیم پس با خیالی آسوده آسایش منزل و محیط کار خود را به ما بسپارید.

88888 copy